Zákaznické centrum:
Hot line:
Mladá Boleslav
+420 326 100 001
+420 326 100 002
Liberec
+420 486 100 001
+420 486 100 002

Kariéra

Úvod » O nás » Kariéra

Společnost CERBEROS s.r.o. vypisuje v rámci svého dalšího rozvoje výběrové řízení na obsazení následujících pracovních pozic:

SENIOR IT CERBEROS TECHNIK

Pracoviště: Mladá Boleslav

Náplň práce: servis a budování vysílačů pro rozvod internetového a TV signálu

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, slušné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,  manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost a ochotu učit se novým věcem

Požadujeme základní znalost základů TCP/IP a routovacích protokolů, bezdrátových sítí, OS Microsoft, OS LINUX.

Výhodou je znalost OS Mikrotik, konfigurace switchů (CISCO a dalších), bezdrátových spojů ALCOMA a SUMMIT.

Nabízíme: více než 10 letou tradici značky, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, specializovaná školení, benefity (služební automobil, notebook, telefon, internetové připojení zdarma), zajímavé ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami, úkolové hodnocení, možnost kariérního postupu

Své životopisy s referenčními kontakty a fotografií zasílejte na e-mail: prace@cerberos.cz -  do předmětu uveďte: SENIOR IT CERBEROS TECHNIK

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA - Relationship manager

Náplň práce: osobní a telefonické jednání s novými i stávajícími zákazníky v Zákaznickém centru společnosti Liberec nebo Mladá Boleslav, vyřizování smluv a reklamací,  organizace a koordinace instalačních prací u zákazníků s technickým oddělením, fakturační činnost, práce s financemi,  administrativní zajištění chodu kanceláře

Požadujeme:  minimálně SŠ vzdělání, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti a prodejní dovednosti, kultivovaný a příjemný projev, reprezentativní vystupování, praxe v administrativě minimálně 2 roky, znalost práce s PC (MS office - Word, Excel, Power point) a e-mailové korespondence (Outlook)
Orientace v oblasti telekomunikačních služeb je výhodou.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu,  profesní rozvoj, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami, pravidelná školení

Své životopisy s referenčními kontakty a fotografií zasílejte na e-mail polivkova@cerberos.cz. Do předmětu uveďte: RELATIONSHIP MANAGER.

Motivační dopis není podmínkou, ale výhodou.

TV STARDARD

tv_standart

Je 53 programů málo? Zkuste TV Standard!

  • 20 FULL HD programů + 68 SD programů
  • Nejvyšší kvalita zvuku i obrazu
  • Jedinečné služby: TV archiv, posun zpět, záznam a TV program

BALÍČKY SLUŽEB

balicky

Výhodná nabídka kombinace služeb

Nepropásněte tu nejlepší nabídku na trhu!

Internet + telefon + televize od 465 Kč

Péče o zákazníka