Montážní/ servisní technik bezdrátových technologií

O čem to bude:

  •         O práci v IT s nejmodernějšími bezdrátovými technologiemi.
  •         O montážích, konfiguracích a servisech internetového připojení a TV u našich zákazníků.
  •         O adrenalinu, protože budete často pracovat ve výškách.
  •         O spokojenosti z dobře a smysluplně vykonané práce.
  •         O nových výzvách, které budete překonávat.

Co budete potřebovat:

  •         Výuční list nejlépe v elektrotechnickém oboru, ale nebráníme se ani šikovným lidem, kteří mají praxi v oboru.
  •         Zápal do IT technologií a za sebou pokročilou znalost práce s PC.
  •         Řidičský průkaz skupiny B, protože budete často jezdit za našimi zákazníky.
  •         Dobré komunikační dovednosti a flexibilitu, abyste našim zákazníkům mohl co nejlépe pomoci.
  •         Optimismus a týmového ducha pro práci s kolegy v mladém a energickém týmu.
  •         Pečlivost, zodpovědnost a pracovitost, protože na dobře odvedené práci si zakládáme.
  •         Chuť se neustále zdokonalovat a učit se novým věcem

Těšit se můžete na:

  •         Samostatnou, zajímavou a pestrou práci, ve které se nebudete nudit.
  •         Vaše myšlenky a nápady, které rádi podpoříme odměnou nebo kariérním postupem.
  •         Specializovaná školení v IT.
  •         Práci v Mladé Boleslavi na HPP s nástupem ihned a platem 21 – 27 000 Kč.

Práci u nás si můžete na den vyzkoušet a pak se rozhodnout zda je to pro vás to pravé.

Pár slov o nás:

  •         V telekomunikacích se pohybujeme již 12 let a jsme firmou, která je stabilní a nebojí se nových výzev.
  •         Zakládáme si na dobře odvedené práci, kvalitních službách a férovém jednání.
  •         Máme v plánu se dále rozšiřovat a růst i mimo Mladou Boleslav a Liberec.
  •         Pohybujeme se v prestižních organizacích jako Nix, RIPe, zajišťující fungování internetu nejen v ČR.

Rádi si pročteme Váš životopis, který můžete poslat s aktuální fotografií a referenčními kontakty na  e-mail: prace@cerberos.cz. Do předmětu uveďte: Montážní technik. Motivační dopis pro nás není podmínkou, ale je Vaší výhodou. Budeme se těšit na Váš životopis.

Obchodní zástupce Junior | Liberec

Pozice je vhodná pro absolventy

Náplň práce: vedení samostatných obchodních jednání, po zapracování a adaptaci, vytváření individuálních řešení služeb pro klienty, budování značky ve svěřeném regionu, pravidelný reporting,

Nabízíme: motivující platové podmínky (motivující fixní část + bonusy), možnost profesního růstu a osobního rozvoje, notebook, mobilní telefon a další volitelné benefity,

Požadujeme: SŠ vzdělání, zájem o sektor IT služeb: internet, IPTV apod., znalost regionu, zájem o rozvoj v obchodní oblasti, prezentační a argumentační dovednosti, ŘP sk. B,

Vaše životopisy, včetně aktuální fotografie, zasílejte na prace@cerberos.cz.

Pracovníka Dohledového centra

O čem to především bude?

· O hlídání a analýze datového provozu v naší síti a síti zákazníků.

· O budování zabezpeční pro naše zákazníky.

· O časté komunikaci s našimi zákazníky a techniky po telefonu a e-mailu.

· O vzdálené pomoci prostřednictvím vzdálené administrace.

· O řešení požadavků zákazníků a přípravě nových služeb zákazníkům.

· O spokojenosti z dobře a smysluplně vykonané práce.

· O prohlubování znalostí v IT oboru a učení se stále novým věcem.

· Ideálně středoškolské vzdělání technického směru, ale nebráníme se ani šikovným lidem, kteří mají praxi v oboru.

· Zápal do IT technologií a znalost práce s PC

· Chuť pomáhat.

· Trpělivost a pozitivní přístup, jelikož budete často zákazníkům vysvětlovat informace po telefonu nebo po e-mailu.

· Dobré komunikační schopnosti a lidský přístup pro správné předávání informací.

· Týmového ducha pro práci s kolegy v mladém a výkonném týmu.

· Pečlivost, zodpovědnost a pracovitost, protože na dobře odvedené práci si zakládáme.

· Čistý trestní rejstřík a žádné závazky po splatnosti nebo exekuce.

· Samostatnou, zajímavou a pestrou práci, ve které se nebudete nudit.

· Vaše myšlenky a nápady, které rádi podpoříme odměnou nebo kariérním postupem.

· Specializovaná školení v IT.

· Práci v Liberci na HPP s nástupem ihned a platem 21 – 27 000 Kč.

Zákaznické centrum:
Technická podpora:

Mladá Boleslav

+420 326 100 001

+420 326 100 002

Liberec

+420 486 100 001

+420 486 100 002