Cerberos

Jsme jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů telekomunikačních služeb v Mladé Boleslavi, Liberci a okolí.

Zabýváme se poskytováním kvalitního optického a bezdrátového internetu, televizního vysílání (IPTV) a internetového telefonování (VOIP).

Mimo tyto služby našim zákazníkům se věnujeme podpoře volnočasových a kulturních aktivit v místech našeho působení. Podporujeme několik sportovních klubů a podílíme se na pořádání zajímavých společenských akcí.

 

Historie Cerberos

Značka CERBEROS vznikla v červnu roku 2003. Od této doby nabízíme široké množství internetových, telefonních a dalších služeb. Naším hlavním cíle je spokojený zákazník a proto neustále zlepšujeme naše služby a rozšiřujeme naše pokrytí do oblastí, kde je o naše služby velký zájem. Naše práce nás baví a proto je pro nás hlavní odměnou dobře vykonaná práce. Z tohoto důvodu také veškeré naše příjmy opět investujeme do rozvoje infrastruktury a rozšiřování služeb.

 

Členství a certifikace

  • máme přiděleny vlastní rozsahy IP adres IPv4 a IPv6 od RIPE
  • jsme členem NIXu
  • v každé centrále máme 2 záložní inky pro případ výpadku
  • máme 2 centrální body a také několik dodavatelů zahraničních linek

V roce 2010 jsme postoupili do finále Firmy roku Středočeského kraje a do celostátního finále soutěže Krizi navzdory. Naši zaměstnanci jsou držiteli mnoha certifikátů z oblasti IT, marketingu, obchodu a managmentu.

spolehliva-firma-2014_125

Naši zákazníci

Našim zákazníkům poskytujeme především kvalitní internetové připojení, telefonní služby, televizní služby, služby správy sítí, webhosting, serverhousing a mnoho dalších služeb v oblasti IT služeb.

Naše společnost je plnohodnotným větším poskytovatelem telekomunikačních služeb, který využívá desítky kilometrů vlastní i pronajaté optické infrastruktury a bezdrátové spoje v licencovaných i bezlicenčních pásmech. Naše služby poskytujeme na více jak 1500 kilometrech čtverečných v oblasti Středních a Severních Čech a to především v oblasti Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi a jejich širokého okolí. 

Podporujeme:

Pokud chcete s námi spolupracovat v oblasti sponzoringu, zašlete svůj návrh a e-mail:  marketing@cerberos.cz.

 

Zákaznické centrum:
_
Technická podpora:

Mladá Boleslav

+420 326 100 001

+420 326 100 002

Liberec

+420 486 100 001

+420 486 100 002

© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů
Vyrobilo: Cliquo | B interactive