Novinky z Cerberosu

Úvod » O nás » Novinky » Hrozí vám ztráta TV signálu

DVB-T2_LogoHROZÍ VÁM ZTRÁTA TV SIGNÁLU?

Tak zase musíme dokupovat další krabičku k televizi. Nebo snad ne? Jaká další řešení vlastně existují a koho se ztráta signálu týká? To vše osvětlíme ve stručnosti aneb o DVB T2!

 

Od začátku listopadu po následující 3 měsíce bude postupně v různých regionech ČR docházet k přechodu z technologie DVB T1 na DVB T2. Jinak řečeno se budou měnit frekvence vysílání, na kterých chytáte váš televizní signál. Nejen že tak budete muset přeladit vaší televizi, ale některé televize ani DVB T2 nepodporují, a tedy nové frekvence vám ani nebudou fungovat.

Jaké televize mají podporu DVB T2 zjistíte zde https://www.dvbt2overeno.cz/overeni.

Poptat IPTV

Co když ale vaše televize DVB T2 nepodporuje? Pak máte několik možností:

  1. Pořídit si službu internetové televize IPTV jako je třeba Sledování TV. Nebude potřeba žádné krabičky, jen nainstalujete aplikaci na vaši televizi - podporované televize
  2. Pokud vaše televize nepodporuje aplikaci SledováníTV, nezbývá vám nic jiného než si koupit zmiňovanou další krabičku. Pro nedporované chytré televize dodáváme set-top-box a nebo si můžete pořídit DVB T2 tuner snad v každým elektru, kde prodávají televize.
  3. Prodat televizi a začít číst knihy

nefunkční televizeIPTV neboli internetovou televizi získáte klidně i u nás. Stačí ji poptat. Cena začíná na 109 Kč a získáte 59 programů v HD kvalitě a další bonusové služby jako přetáčení a ukládání pořadů. U chytrých televizí stačí naistalovat aplikaci např. Sledování TV což je služba, kterou poskytujeme. U těch „hloupějších“ televizí bez aplikací vám poskytneme set-top-box.

Co se týče přijímačů, které jsou vyloženě určené pouze pro DVB T2, tak toto zařízení dnes seženete skoro v každém elektru. Bohužel nemají moc funkcí v podstatě vám tak umožní jen dál sledovat televizi a některá zařízení mají možnost připojit USB pro přehrávání vlastních filmů. Připravte si ale investici minimálně okolo 800 Kč i více v závislosti na použitých kabelech a prémiových funkcích.

Takže skončíte u knihy nebo přeci jen zkusíte naše Sledování TV?

Poptat IPTV

Výhody IPTV nad přijímačem DVB T2

icons-03

Zpátky do minulosti

Pořady si můžete pauznout ale i vrátit. Nic tak nezmeškáte. 

 

icons-01

Signál po celé EU

Tam kde budete mít internet, tam budete mí i své oblíbené pořady.

icons-02I několik zařízení najednou

Přehrávejte si své pořady na televizi, počítači nebo mobilu. 

 

icony-04

Vždycky něco navíc

Sledování TV má často pro své klienty nějaký ten bonus v podobě pořadů i funkcí.

 

Zpět na výpis


Petr Svoboda

Zákaznické centrum: 326 100 000
© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů
Vyrobilo: Cliquo | B interactive