Novinky z Cerberosu

Úvod » O nás » Novinky » CERBEROS S.R.O. - SPRÁVNÁ VOLBA PRO KVALITNÍ FIREMNÍ PŘIPOJENÍ

CERBEROS S.R.O. - SPRÁVNÁ VOLBA PRO KVALITNÍ FIREMNÍ PŘIPOJENÍ

Kvalitní a spolehlivé připojení je pro fungování každé firmy jedním ze základních požadavků tak, jako například elektřina. Bez internetu se již neobejde žádná firma, která chce mít nějakou budoucnost.

Co nyní trh nabízí a jak rozlišit kvalitní připojení od nekvalitního? Zeptali jsme se majitele společnosti Cerberos s.r.o., pana Jaroslava Polívky.

 

JAKÉ JSOU DŮLEŽITÉ PARAMETRY PRO KVALITNÍ PŘIPOJENÍ K INTERNETU?

Nejdůležitějšími parametry jsou pro firemní zákazníky (a nakonec nejen pro ně), dle našich průzkumů, spolehlivost, stabilita a kvalitní servis.
Spolehlivost zajišťujeme především používáním drahých a kvalitních technologií a jejich několikanásobným odzálohováním ať už samotných zařízení, tak internetových linek a elektrické energie.
Stabilitu připojení máme zajištěnu dle nároků jednotlivých zákazníků použitím nejvhodnější dostupné technologie (optická síť, licencovaná bezdrátová pásma, bezlicenční pásma).
Pro zákazníky, kteří mají vysoké požadavky na spolehlivost, zajišťujeme také záložní připojení jeho vlastní koncové linky.  
Naše bezdrátové technologie jsou na takové úrovni, že není možné je rozeznat od kvalitní optické sítě. 
Kvalitní servis máme pro naše významné zákazníky zajištěn 24 hodin denně 7 dní v týdnu a reagujeme v případě výpadku sami ,na základě našeho sledování funkčnosti, a to prakticky okamžitě.
 

JAK MÁTE ZAJIŠTĚNU TAK VYSOKOU SPOLEHLIVOST VAŠICH SLUŽEB?

Vysoká spolehlivost našich služeb je zajištěna především redundancí všech našich, zařízení a také záložních zdrojů elektrické energie.
Naše společnost má do každého města 2 nezávislé linky do 2 centrálních bodů, které jsou umístěny na 2 různých místech v Praze. Také máme zdvojeny naše technologie tak, aby při nefunkčnosti jedné, zastoupila fungování ta záložní.
Máme i 2 linky do zahraničního i českého internetu. 
 

CO NABÍZÍTE NAVÍC OPROTI VĚTŠINĚ KONKURENČNÍCH SPOLEČNOSTÍ? PROČ SI VYBRAT JAKO PARTNERA VAŠI SPOLEČNOST CERBEROS S.R.O.?

Naše společnost je situována hlavně v segmentu menších a středně velkých firem (bráno z pohledu požadavků na telekomunikační služby).
Máme výhodu lokální firmy, která velmi vstřícně a pružně reaguje na požadavky svých zákazníků, ale zároveň naše velikost již umožňuje zajistit velmi kvalitní a rychlé služby internetu, telefonních služeb (pevné linky na technologii VOIP), zabezpečení a správu firemních sítí.
Máme k dispozici naše techniky vždy na blízku pro případ nutného výjezdu na místo a také zajištěnu vzdálenou správu pro rychlý zásah na dálku. 
 
Společnosti s celostátním pokrytím, na rozdíl od nás, nemají v každé lokalitě své techniky, kteří jsou schopni tak rychle reagovat na potřeby zákazníků. 
Malé společnosti naopak zase nedokáží, jak znalostně tak technicky, pokrýt potřeby rychle se rozvíjejících firem a nedokáží se svými zákazníky dostatečně rychle růst.
Stejně jako ti největší poskytovatelé internetu, jsme i my členy mezinárodní organizace RIPE a členy centra českého internetu NIX.CZ a PEERING.CZ.
Podmínky a poplatky za plnohodnotné členství v těchto organizacích nejsou pro každého a toto členství již něco vypovídá o kvalitě jednotlivých operátorů.
 

PROČ JE TAK DŮLEŽITÉ ČLENSTVÍ V CENTRU ČESKÉHO INTERNETU A VÍCE ZAHRANIČNÍCH KONEKTIVIT?

Členství v NIX.CZ zaručuje nejkratší možnou cestu vašich dat od vás k vašemu cíli a opačně. To samé je důležité i u cesty vašich dat do zahraničí a zpět. Rychlost je hodně důležitá, ale v podstatě se nejedná o rychlost, ale o kapacitu.
Tato kapacita určuje velikost balíku dat a nikoli dobu potřebnou k doručení datového rámce. Dobu doručení tzv. paketu určuje právě zajištění propojení linek co nejblíže k zákazníkovi, aby data necestovala okolo celého světa než se dostanou ke svému cíli.
Z těchto důvodů naše společnost zajišťuje nejkratší možné cesty pro tok dat našich zákazníků.
 

POKUD TEDY MÁTE ZÁJEM O SPOLEHLIVÉ A STABILNÍ PŘIPOJENÍ, PAK CERBEROS S.R.O. JE TA NEJLEPŠÍ VOLBA! 

 

PRO NAŠI SPECIÁLNÍ NABÍDKU PIŠTE NA EMAIL: [email protected]!

Zpět na výpis


Veronika Carbová

Zákaznické centrum: 326 100 000
© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies
Vyrobilo: CLIQUO | B interactive