Novinky z Cerberosu

Úvod » O nás » Novinky » CERBEROS - JIŽ 15 LET S VÁMI

Polívka s vozíčkem na 15let firmy

CERBEROS - JIŽ 15 LET S VÁMI

Jaký je příběh firmy a co všechno pro vás máme připraveno se dozvíte v následujícím článku.  

Ano, je tomu tak, naše značka CERBEROS slaví v červnu již 15 let od svého vzniku. Znamená to, že jsme o 15 let starší, že máme o 15 let více zkušeností než na začátku a že jsme zvládli nástupy „superrychlých a úžasných“ technologií konkurenčních společností. Faktem je, že ať vznikla jakákoli nová technologie (např. ADSL, VDSL, optické sítě, LTE atd.) nebo byla jakákoli skvělá marketingová kampaň, tak nám každý rok přibývali vždy zákazníci v tříciferných počtech.Tento vývoj jednoznačně ukazuje důvěru a oblíbenost, jak našich bezdrátových tarifů, tak i těch poskytovaných po naší optické síti.

Když se podívám na dobu před 15 lety, na začátky podnikání, vzpomínám si na vložení veškerých osobních úspor a zdrojů z prodeje bytu a automobilu (ano, opravdu jsme půl roku neměli ve firmě ani auto a jezdili na instalace s vozíčkem – viz. aktuální fotografie, ale s původním vozíčkem) do výstavby internetové sítě. Také jsem se zadlužil, ale postupně vybudoval firmu se skvělými zaměstnanci a skvělými zákazníky. Za těch 15 let jsme urazili velmi dlouhou cestu a já si vyzkoušel jaké to je, něco budovat od nuly. Myslím, že na naši práci můžeme být hrdí a že jsme vždy pracovali pro naše zákazníky a jejich spolehlivé připojení k internetu, jak nejlépe jsme uměli. Od bezdrátových spojů s rychlostí okolo 1/1Mb (a celou naší konektivitou sítě také 1/1Mb za cenu 20000,-/měsíc, kterou jsme hradili) jsme se dostali na kapacitu 1000/1000Mb a výše (naše celková konektivita do centrálního internetu je nyní v součtu již 31000/31000Mb).

Poskytujeme další služby, jako je internetové volání, internetová televize, kamerové systémy, wifi-routery, zabezpečení počítačů i mobilních telefonů a další služby, které zákazníkům zpříjemňují práci a chrání jejich komunikaci. Máme nyní stabilní tým lidí, které jejich práce baví a stále si hrají s  novými technologiemi. Pokrýváme oblast od Benátek nad Jizerou až po Chrastavu u Liberce. Více než 1500 km čtverečných. Naše služby využívají úspěšné společnosti z oblasti informačních technologií, stavebních firem, veřejných sportovišť a automobilového průmyslu. Jako poděkování našim zákazníkům, že nám dávají již 15 let svou důvěru, jsme pro vás také připravili několik dárků. Máme samozřejmě i dárky pro nové zákazníky, kteří chtějí být našimi partnery v oblasti internetu a dalších služeb. Pro naši speciální nabídku navštivte naše internetové stránky www.cerberos.cz. Dárky rozdáváme každému až do 30.6.2018.

Zpět na výpis


Veronika Carbová

Zákaznické centrum: 326 100 000
© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů
Vyrobilo: Cliquo | B interactive