Proč jít pracovat do CERBEROSU?

Úvod » O nás » Kariéra » Proč jít pracovat do CERBEROSU?

Proč jít pracovat do CERBEROSu?

Máme svůj styl!

Jsme veselí a hraví profesionálové. Možná, že se naše cerberosí duše ještě naplno neprojevila, ale to v brzké době napravíme. Bojujeme silnými zbraněmi – profesionalitou, pílí, kvalitně odváděnou prací, prozákaznickým přístupem a zakládáme si na nejlepším kolektivu na světe.

 

Na nás se můžete spolehnout!

Hrajeme fér a to i v době, kdy to není vůbec lehké a možná se to až tak nenosí. Rádi budeme s tebou pracovat a řešit nejen pracovní, ale také soukromé záležitosti. Jde nám o celého člověka, ne jen o pracovní sílu.

 

Uděláme vše proto, abyste se u nás cítili dobře!

Vše je na domluvě a oboustranně výhodné spolupráci – nabídneme vám firemní notebook i telefon, v případě nutnosti zapůjčíme i osobní automobil.

 

Pravidelně nepravidelné interní vzdělávání - AHA

Vzájemně se školíme nejen v našem oboru, ale také v dalších užitečných oblastech – třeba jak správně sedět u počítače, jak si správně naplánovat svůj pracovní den a aktuální jsou i témata osobního rozvoje. Příští téma AHA můžete navrhnout i Vy!

 

Vždy hledáme nejlepší možné postupy

Snažíme se stále zdokonalovat a zefektivňovat naši práci. Používáme nejmodernější postupy a technologie. Máme kreativity a nápadů na rozdávání až se konkurence diví, co všechno jsme schopni vymyslet. A tím jsme ještě neskončili…

 

Nenecháme vás usnout na vavřínech!

Přijetí k nám sice znamená určité uznání kvalit, ale je třeba jít dál. Vítáme jakoukoli vlastní iniciativu –zlepšení, nápady, individuální projekty v návaznosti na nás businnes – jakkoliv to bude možné, vyjdeme vám vstříc.

 

A odměna za práci?

Nehynoucí sláva a spravedlivé hodnocení za odvedenou práci. Přijďte za námi s nápadem, zlepšením, projektem a my vám s tím velmi rádi pomůžeme, protože máme jeden společný cíl a to je budování společnosti CERBEROS s.r.o.

A už jen na vás, jak se této příležitosti chopíte….

Zákaznické centrum: 326 100 000
© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů
Vyrobilo: Cliquo | B interactive