Grafik / Grafička

Hledáme grafika nebo grafičku s kreativní myslí. Stačí nám částečný úvazek, takže u nás můžeš být i během svého studia!

Náplň práce:

- tvorba firemního brandu po vizuální stránce
- návrh změn stavájího vizuálu
- tvorba vnitrofiremní grafiky
- spolupráce s marketingovým oddělením
- tvorba grafiky pro marketingové kampaně
- úzká spolupráce s obchodním oddělením
- tvorba animací, úprava 3D grafiky a její renderování

Požadujeme:

- SŠ/ VŠ vzdělání
- zkušenosti s produkty Adobe
- zkušenost s předtiskovou přípravou materiálů
- ochota a chuť přinášet nové nápady a dále se odborně rozvíjet
- týmový hráč s pochopením pro úzkou spolupráci v rámci menšího pracovního kolektivu
- vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost, zodpovědnost

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení a další firemní benefity
- práci v příjemném pracovní prostředí
- možnost seberealizace, uspokojení profesních ambicí
- podíl na tvorbě strategie společnosti na českém trhu a podílení se na projektech v IT sféře

Výhodou je znalost software Blender pro práci s 3D grafikou.

Prosíme, zasílejte svá CV a portfolia na marketing@cerberos.cz

Zákaznické centrum:
Technická podpora:

Mladá Boleslav

+420 326 100 001

+420 326 100 002

Liberec

+420 486 100 001

+420 486 100 002