Přejít na článek: HBO Max je tady

1. 3. 2022

HBO Max je tady

Od 8.3.2022 se HBO GO mění na HBO Max. Máte se na co těšit Premiéry filmů a seriálů z dílny Warner Bros je možné na službě HBO Max zhlédnout už 45 dní po premiéře v kinech. Pro uživatele maximálních balíčků se nic nemění. Cena zůstává stejná. Pokud jste využívali balíček HBO GO, zůstane Vám se všemi výhodami i po přechodu na HBO Max. Cena zůstává stejná. Stáhněte si novou aplikaci HBO Max do svých televizí a mobilních telefonů a užijte si stovky hodin zábavy u sledování filmů a seriálů. Přihlašovací údaje zůstávají stejné.

Od 1.9.2021 dochází k rozšíření zasíťování vysokorychlostním optickým internetem v dalších městech Karlovarského kraje. Konkrétně se jedná o města Horní Slavkov a Kraslice. ČEZNET tímto krokem nabídne zákazníkům vysoce kvalitní službu připojení domácnostem a rozšíří tak významným způsobem možnost volby dodavatele této komodity.
V rámci otevření nových lokalit se mohou obyvatelé těšit na časově omezenou akci, a to první dva měsíce služby ČEZ internet zdarma. Každému zákazníkovi jsme však připraveni vybrat kombinaci služeb na míru tak, aby přesně odpovídala potřebám jeho rodiny.


K rychlému internetu si navíc zákazníci v Horním Slavkově a Kraslicích mohou již pořídit také internetovou televizi KUKI s výběrem z až 142 televizních programů s možností zpětného zhlédnutí pořadů či nahráváním. V případě, že je v domácnosti chytrá televize, není v takovém případě nutné pořizovat ani set-top-box. „Díky kombinaci kvality služeb a zajímavých cen chceme být pro zákazníky z řad domácností vždy tou nejlepší volbou. Zejména v době pandemie se potvrdilo, že kvalita připojení je rozhodující. V dohledné době nabídneme připojení zákazníkům ještě v dalších lokalitách na Karlovarsku," říká Michal Drápala, předseda rady jednatelů společnosti ČEZNET.