Blog

Úvod » Blog » SLOVO MAJITELE SPOLEČNOSTI CE

SLOVO MAJITELE SPOLEČNOSTI CERBEROS s.r.o.

 

Vzhledem k našemu 15 letému působení na lokálním trhu, jsem se zamyslel nad tématem výhod našich služeb oproti konkurenčním, a proč nám neustále přibývají noví zákazníci z čehož máme velkou radost.

Když se ohlédnu nad svým působením v oboru telekomunikací a prací našich skvělých zaměstnanců zpět v čase, vidím mnoho hodin práce nejen v pracovní době, ale také v noci o víkendech a svátcích. Nemohu přehlédnout stále se zlepšující služby, zvyšující se rychlosti a kvalitu našeho internetového připojení. Vidím, jak se stále více přibližujeme zákazníkovi, řešíme efektivněji a rychleji jeho případné potíže.

Za tu dlouhou dobu 15 let se u nás ve firmě sice vyměnili lidé, změnily se tarify, přidali jsme nové služby a hodně jsme vyrostli, ale zákazník stále zůstal na prvním místě. Ceny jsme nikdy stávajícím zákazníkům nezvýšili (ani když se zvýšilo DPH), ale přitom jsme podstatně zvýšili rychlosti (a dále budeme zvyšovat v příštím roce), zlepšili jsme kvalitu internetového připojení a zlepšila se i naše technická podpora řešení potíží.

Nejsme anonymní lidé pouze na telefonu, ale reální sousedé některých z vás. Máme svou dobrou pověst, kterou dále budujeme a nechceme o ni přijít. Můžete se za námi fyzicky zastavit a narazíte přímo na naše zaměstnance a ne na externí firmu nebo anonymní osobu, která za nic nemůže a za nic neodpovídá. Za nikoho se neschováváme. Pokud vám něco slíbíme, tak si za tím stojíme a sliby plníme, i když to občas není jednoduché a není to závislé pouze na nás. Ceníme si vaší pochvaly i oprávněné kritiky.

Jsme inovativní společnost plná lidí, které jejich práce baví. Nejsme tak velcí, abychom mohli mávnout rukou nad nespokojeným zákazníkem. Naše pověst je pro nás opravdu důležitá. Jsme inovativní, rychlí, pružní a plní nových nápadů na další služby.

V roce 2017 jsme jako jediní zavedli nové služby jako je:

- nejrychlejší připojení v Mladé Boleslavi o rychlosti 1 Gigabit po jediné optické síti až do bytu

- pronájem profesionálního wifi-routeru pro eliminaci problémů s připojením v domácnostech

- zabezpečení vašeho počítače proti napadení z internetu

V Mladé Boleslavi pro vás již více než 5 let provozujeme, jako další zajímavou službu, volné Cerberos  Hotspoty pro připojení k internetu a to zcela zdarma. Tuto službu také stále zlepšujeme a zrychlujeme. Jedná se o přístupy v obchodních centrech Olympia a Bondy, na autobusovém nádraží, skate parku, letním cvičišti a v letní sezóně na koupališti. Pokud přijedete na návštěvu do Liberce, tak také narazíte na naše Hotspoty například v Zoologické zahradě a brzy také ve všech obchodních centrech a na dalších zajímavých místech.

Cerberos Hotspoty je služba zdarma pro všechny návštěvníky vyhrazených míst a proto je samozřejmě kapacita i doba užívání služby na nich omezena. Pro naše zákazníky připravujeme volný přístup k těmto Cerberos Hotspotům přes zabezpečené připojení a to bez časového nebo datového omezení a možnost připojení se na dalších zajímavých místech jak v Mladé Boleslavi, tak i v Liberci.

Věřím, že naše Cerberos Hotspoty, které v Mladé Boleslavi poskytujeme již několik let zdarma, pro vás budou ještě zajímavější a budete je využívat k vaší plné spokojenosti. Je to dárek od naší společnosti všem obyvatelům Mladé Boleslavi. A to, i když třeba zatím nejste naši zákazníci. 

Ke konci tohoto roku chci poděkovat jak našim stávajícím, tak i novým zákazníkům, kteří nám poskytují svou důvěru a podporují místního zaměstnavatele a poskytovatele internetového připojení, jako jsme my.

Přejeme všem krásné prožití svátků, úžasný rok 2018 plný nových zážitků, příjemných a poctivých lidí a také férových obchodních partnerů, jako jsme my. Děkuji vám tímto za celý tým společnosti CERBEROS.

 

 

Zpět na výpis


Zákaznické centrum: 326 100 000
© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů
Vyrobilo: Cliquo | B interactive