Blog

Úvod » Blog » Není optika jako optika, aneb která je ta pravá?
Jak jste se rozhodovali v případě rozvoje optické sítě?

Naše společnost CERBEROS s.r.o. v posledních letech velmi pečlivě zjišťovala nové trendy, řešila jak nabídnout svým zákazníkům vyšší spolehlivost, kvalitu a rychlost internetu tak, aby držela krok s jejich stoupajícími nároky. Naším hlavním požadavkem na výběr byla univerzálnost a jednoduchost média pro přenos dat. Inspirovali jsme se v zemích, kde jsou v internetových službách nejdále a kde tyto technologie několik let využívají.

Inspirací nám byla především Jižní Korea, která se mnoho let umísťuje na prvním místě na celém světě v měření rychlostí internetu. Rádi bychom Koreu porazili, abychom se stali my zemí s nejrychlejším internetem na světě.

Po dlouhém a pečlivém výběru jsme se rozhodli zvolit nejmodernější technologii přenosu dat po optické síti a ž do bytu zákazníka a investovat každý rok několik milionů korun do jejího rozvoje a inovací. V tuto chvíli je tato naše nová optická síť až do bytu dostupná více jak 1000 zákazníkům a stále se rozšiřuje.

 

Čím je tedy vaše technologie jiná než ostatní nabídky internetu po optické síti?

Námi zvolená technologie je postavena pasivně a tedy bez jakýchkoliv aktivních prvků v cestě od našeho centrálního bodu až po přípojku v bytě zákazníka. Velkou výhodou je také fakt, že již nikdy nebude třeba tuto technologii měnit za jinou a tedy znovu v bytě vrtat a tahat nové kabely.

Naše optická síť vede až do bytu zákazníka a není nijak degradována metalickými rozvody (ethernetovým, koaxiálním nebo telefonním kabelem). S tímto řešením se nás tedy netýkají výpadky elektrické energie, závady na zařízeních, problémy se stabilitou, rychlostí připojení ani problémy při vedení kabelu v elektrických stoupačkách (kde dochází k rušení). Prostou výměnou koncového zařízení u zákazníka můžeme dosahovat rychlostí desítek až stovek gigabitů až k zákazníkovi.

Nyní jsme zásluhou této technologie schopni jako jediní v našem městě nabídnout reálnou rychlost 1000Mb. Právě zásluhou této technologie je opravdu možné dosahovat takto vysokých rychlostí, které jsou 10x vyšší než nabízí konkurence jako svou maximální rychlost.

 

Proč potřebují zákazníci takto vysoké rychlosti - 1000Mb?

Dnes má již mnoho domácností více jak 3 počítače, 3 mobily a 3 televize. Při maximálním vytížení může být i 100Mb připojení nedostatečné. Náš internet je také připraven pro 4K ULTRA HD rozlišení (nejkvalitnější možný obraz) a 3D video. S tímto připojením je možné plně využívat  možností naší televize, která nabízí spoustu zajímavých funkcí.

 

Co dále umožňuje vaše nová nabídka?

K našemu připojení dodáváme v ceně také koncové zařízení s wifi routerem, který je maximálně zabezpečen a komplexně ochrání veškerá data. I datový přenos zákazníka je šifrovaný. Wifi router je vzdáleně a automaticky inovován tak, aby zabezpečení drželo krok s novými bezpečnostními hrozbami. Wifi router je již nové generace a je tedy připraven na nový protokol IPv6. Wifi router dále nabízí možnost připojení 2 telefonních linek (s námi voláte bez paušálních poplatků) a 4 dalších zařízení.

Pro naše stávající zákazníky nabízíme výhodné podmínky pro přechod na tuto optickou síť nové generace. Nabízíme také jedinečnou možnost si otestovat až na 3 měsíce zdarma nejvyšší rychlosti v ČR (až 1000Mb). Další výhodou je otestování nové televize na zákazníkových zařízeních.

A z těchto všech důvodů je naše optika ta  pravá a jediná opravdová!

Neváhejte tedy a kontaktujte naše zákaznická centra s žádostí o připojení na tuto novou technologii!

 

Zpět na výpis


Zákaznické centrum: 326 100 000
© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů
Vyrobilo: Cliquo | B interactive