Blog

Úvod » Blog » Důvody proč mít internet od Cerberosu

Cerberos je regionální společnost, která dělá maximum pro spokojenost svých zákazníků. Zní to sice jako klišé, ale pro nás v Cerberosu je to hlavní moto společnosti. 

Regionální poskytovatel na špičkové úrovni

Fakt, že je Cerberos regionální rozhodně neznamená, že by naše profesionalita byla na nižší úrovni. Právě naopak. Díky tomu, že jsme místní, tak si dobře uvědomujeme, že naše práce je současně i naše vysvědčení v rodném regionu. I díky tomu se nám podařilo dosáhnout špičkové odbornosti v oboru ICT, kterou samozřejmě neustále zdokonalujeme.

V čem tkví naše profesionalita

Pracujeme jako sehraný tým, ve kterém máme jak technické experty v oblasti informačních a komunikačních technologií, tak i profesionály na komunikaci se zákazníky, kteří dokážou pro klienta najít pro něj optimální řešení.

Co děláme pro nové i stávající klienty

Nepodbízíme se jen novým klientům, ale také soustavně pracujeme na vylepšování služeb i pro stávající klienty. Nejen, že zvyšujeme rychlost internetu – tu reálnou, tedy rychlost, které opravdu dosáhnete – ale intenzivně pracujeme také na spolehlivosti a stabilnosti připojení k internetu.

Jak zlepšujeme spolehlivost a stabilitu svých služeb

Internet je vzájemně se propojující síť. My se samozřejmě nespoléháme jen na jediné propojení Cerberosu se zbytkem internetu. Naše propojení je zdvojené, takže výpadek (nebo přetížení) jednoho směru se v praxi u našich klientů vůbec neprojeví. U klíčových přenosových bodů v naší síti zálohujeme napájení elektrickým proudem, tudíž pro ně dokážeme, po určitou dobu, vykrýt výpadek napájení. Soustavně také posilujeme rychlosti přenosu mezi jednotlivými uzly naší sítě. Díky tomu vylepšujeme stabilitu celého systému i v době značného zatížení.

Naši klienti oceňují osobní přístup

Nebereme naše klienty jako bezejmenné stádo. Naopak. Vážíme si klientů, komunikujeme s nimi jak osobně na našich zákaznických centrech v Mladé Boleslavi a Liberci, tak i telefonicky a elektronicky. Každému klientovi se snažíme nabídnout nejoptimálnější řešení vhodné právně pro jeho potřeby. Dvojnásobně to platí u firemních klientů, kteří mají přiděleného svého obchodníka, který se o ně stará.

Pokud ještě nejste naším klientem, pak neváhejte a nezávazně kontaktujte naše pracovníky, kteří ochotně zjistí, které naše služby budou nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Zpět na výpis


Zákaznické centrum: 326 100 000
© 2014 Cerberos s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů
Vyrobilo: Cliquo | B interactive